Yüzme ve etkisi nefes ve sağlık

Ancak solunum problemleri için birçok hareket biçimi-bu karlı değil, tüm dalış olamaz açıkça belirtmektedir. Yüzmek arasında hareket nedeniyle astım bilinmemektedir, çünkü yüzme sırasında solunan havanın genellikle sıcak ve nemli. Doğrudan su yüzeyine daha temiz, gevşek toz ve duman, nemli hava, astım ve alerjisi olanlar için de yararlıdır.

Avantajları yüzme kasları güçlendirir ve kaldırır omurga

Düzenli yüzme dersleri etkisi optimum gelişme solunum yolu, kadın havalandırma, daha fazla miktarda solunan havanın azalır nefes / dakika. Düzenli yüzme insanlarla, fark daha az oksijen, daha sedanter yaşam tarzı yol, yaşıyor. Yüzme ve orta dolaşımını olumlu etkiler, bu arada, unutulmamalıdır ki, su azaltma, yerçekimi, daha kolay çalışmak için kalp.

Edilmiştir bu Nefes oğlu, basınç emme etkisi egzersiz koleksiyonu ile dış plev, kan damarlarının yardımcı olu, venöz geri akış altında hidrostatik basıncı, bu tey. Yü onlar etkisi, kasların, kan dolaşımını hızlandırır, atık. Yüzme etkisi, kılcal kalp azaltır, http://swimmingactivity.info/anti-akne-yorumlar-caba-icin-ozel-bir-anlami-saglik/

kalp krizi olasılığı, kalp krizi sonrası iyileşme daha hızlı olu ağ. Değiştirmek véreloszlás. Uzun vade. yüzme, etkisi, başlangıç sertleştirilmiş kalp kalp hastalığı önlemeye yardımcı olabilir. Bir aktivit, yüzme azaltılabilir ile ilgili düzenli fizik ıle Kalp ve damar hastalıkları risk. Azaltır için Düzenli yüzme yaşlanmayı geciktirir, kalp ve kan damarları, ateroskleroz risk.

Esneklik dayanıklılık teşvik etmek ve geliştirmek kasları yüzme havuzu olumlu etkileri: Çok, Omurga, Kas, esneklik, kadın, eklem, yüzme hareketliliği artırır , geliştirir, metabolizma, kalp fonksiyonu, dolaşım sistemi büyümesini etkileyen olumlu bir etkisi olabilir, dokular, hücreler oksijen hızlandırır. Yüzme havası: dünyanın tek spor, nefes kontrolü güç – bu nedenle solunum sistemi gibi gelişmekte olan dikkat etmeli
Okulda havuzu, verimlilik, zihinsel aktivite, büyük sonuçlar, özellikle çocukluk çağında gibi görünüyor
İnsan vücudu yüzmeye, yani diyet oturup da astımlı hastalarda semptomları hafifletmek için solunum kontrolü için yararlı olarak tavsiye edilir yüzme tavsiye ederken, saatte 500-700 kalori yaktım. Osteoporoz durumda, eğer yüzme nöromüsküler koordinasyonu geliştirir, kemik kırıkları önlemeye yardımcı olur, Yüzme, spor yaralanmaları çok küçük olması muhtemeldir.

Ne herhangi bir stil artar? Geri etkileri: – basit, Karmaşık AB içinde etkili bir eğitim. Normal hızda sonuçları: 206 kalori, 30 dakika.
Etkileri gözle görülür sonuçlar elde edilebilir, kalça, diz, aynı bölgede ayak Bronz. 30 dakika boyunca yandı, normal hızda sonuçları: 295 kalori. Kelebek yüzme etkileri: iç organları üzerinde olumlu bir etkisi, kollar ve sırt. Normal hızda 30 dakika çıkabiliriz sonuçlar: 324 kalori. Hızlı yüzme eylemi: iç organlar, kalçalar, omuzlar üzerinde olumlu bir etki gösterir. 30 dakika içinde sonuçlar: 206 kalori.

Neden yüzmek ve meşgul suda?

Hızlı yüzme, özellikle iç organlar, kalça, bacak formu. Karın, uyluk, kalça, kendi katkısını dizlerinin üzerinde müzisyen hızlı hareket sonra, sağ, sol, uzanır. İyi bir teknik, hızlı yüzme, daha az yorucu, meme, dalış daha çok tersi olmasına rağmen. Çünkü yavaş yavaş kalori yakmak akışı, kalça, diz, el gibi bu altı kullanacaksınız. Boyun, omurga, geleneksel hareketler daha yorucu kasları üzerinde büyük bir yük bu yana önerilmez sonraki satır, savunmasız bir kafa kullanarak bir sürü insan. Sırt ağrısı, kelebek, ama aynı zamanda eller önerilir. Tatildeyken arkasında, özellikle ABS çalışmak.

Özetle, yüzme lábizmainkat beden-omuz-çok nazik, ama düzeltme nasıl bilmiyorum. Eğer anomali yanlış kasları güçlendirir, çünkü düzeltmek için göze alamaz, anlamına gelir.Çılgın onarım ,Artan torasik eğrilik , Skolyoz , Hastalık -MAU. Belirtilen durumda, birinci duruş корригирующая jimnastik lazım, fizyoterapist, özel, profesyonel danışmanlık, tartışılan bireysel hatalar muhasebe bu durumda, hangi stili kullanmak için tavsiye edilir ve hangi değil.

Gerincsérv , İschiász , Bel ağrısı , Sırt ağrısı , blok.Bu koşullar durumunda değil, belirtileri ortadan kaldırmak bizim yüzmek. Fizyoterapist ilk şikayet kök nedenini ortadan kaldırmak, sonra hedef gerginlik – stabilizásciós eğitim kapsamında başlayabilirsiniz yüzme hızda ve çeşitli öneriler uzmanlar, istenen sonuçları elde etmek için, elde edilen sonuçlar kaydedilir.

Eğer bir sorununuz varsa, solunum sistemi ile yüzme özellikle etkili bir şekilde güçlendirir ve nefes kasları. Ama sadece tıp lisans profesyonel (fizyo) kararlaştırılan miktar ve milyenségű yüzme tavsiye edilir. Su kalitesi etkilenir, nereye gitmek, yüzmek. Kaliteli, temizlik, su sporları ve birçok diğer zararlı olabilir solunum sistemi enfeksiyonu riski nedeniyle, daha fazla kullanır.Eğer osteoporoz varsa, o zaman önerilen bir yetkili uzmanı (fizyoterapist), koç ile çizilmiş birkaç çeşit hareketi yapılır topikal yönü yük almak için bir kemik olan yapı bir karakter. Çünkü kemik kas kazanmak için tek yapmanız gereken yön bağlıdır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *